Arşivler

Kamera sistemleri günümüzde her iş yeri her ev hatta sokaklarda bile konulması gereksinim haline gelmiş sistemlerdir. Güvenlik kamerası sayesinde çocuğumuzu ve sevdiklerimi takip edebilir güvenliğimizi sağlayabilir personelimizi ve çalışanlarımızı kontrol altına alabilir ve kayıt yapabiliriz.

Kamera kapalı devre çalışan tv olarak isimlendirilebilir. Güvenlik kamerası bulunduğu ortamın canlı ve kayıttan  görüntülerini izlemek için kullanılır.

Firmamız güvenilirliği ve kalitesi kanıtlanmış ürünler ile kurulum yapar. Kendi temin ettiğiniz ürünler bizim standartlarımızı karşılıyorsa firmamız tarafından kurulum yapılabilir. Ancak 3. sınıf ve kalite standartlarımızın altında ürünler temin etmişseniz firmamız ilgili ürünlerin kurulumunu yapmaz.

Doğru kamera seçimi uzman ekiplerce tespit edilmelidir. 3.6mm lens seçilmiş bir kameranın açısı uzun mesafeleri görmeyeceği için bazı noktalarda 4mm lens bazı mesafelerde 6 mm lens bazı mesafelerde ise 2,8-12mm ayarlanabilir lens kullanılmaktadır. Aynı şekilde kameranın üzerindeki gece görüş Day Night led sayısı da kullanılacağı mekana ve görüntüleyeceği alana göre seçilmelidir.